NMC - PE POLSKA Sp. z o.o.

 

Pracujemy zgodnie ze standardem zarządzania jakością ISO 9001:2015

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów firmy ASUS

POLITYKA JAKOŚCI

 

Celem strategicznym Firmy NMC-PE POLSKA Sp. z o. o. jest osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów z jakości naszych usług i obsługi Klientów, a w konsekwencji osiągnięcie pozycji regionalnego lidera obsługi serwisowej sprzętu komputerowego.

Korzystanie z najnowszych światowych technologii i trendów oraz posiadania bogatego doświadczenia i wiedzy, koncentrujemy się na jak najlepszym poznaniu
i spełnieniu wymagań Klienta.

Dzięki temu możemy zaoferować najwyższą jakość oraz kompleksową obsługę
i wsparcie na wszystkich etapach naprawy.

W trosce o zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci oraz o wizerunek wiarygodnego partnera stawiamy sobie następujące cele strategiczne:

  • doskonalenie procesu naprawy, konserwacji komputerów i urządzeń peryferyjnych zgodnie z najnowszymi trendami światowymi;
  • stosowanie standardów producentów;
  • zapewnienie krótkich terminów realizacji usług i najwyższej jakości wykonania, a dzięki temu osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów;
  • zapewnienie satysfakcji pracowników z uwzględnieniem stałego podnoszenia ich kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • profesjonalizm i odpowiedzialność w realizowaniu obowiązków pracowniczych.

Wychodząc z założenia, że poziom zadowolenia Klientów zależy od jakości oferowanych przez nas usług oraz kompetencji pracowników, realizujemy powyższe cele strategiczne poprzez:

  • reagowanie na zmieniające się potrzeby i rosnące wymagania Klientów;
  • stosowanie określonego systemu pozyskiwania i szkolenia pracowników;
  • zaangażowanie kierownictwa w tworzenie warunków i motywowanie pracowników do poszukiwania metod doskonalenia wykonywanej pracy.

Firma NMC-PE POLSKA Sp. z o. o jest świadoma wymagań i obowiązków prawnych w zakresie bezpieczeństwa informacji, w tym Ochrony Danych Osobowych
– deklarujemy spełnienie wszystkich mających zastosowanie w naszej firmie wymagań dotyczących bezpieczeństwa informacji.

Prezes Firmy NMC-PE POLSKA Sp. z o. o. deklaruje ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością. spełnienie mających zastosowanie wymagań oraz że ta Polityka jest zakomunikowana, zrozumiana i stosowana w NMC-PE.

 

Koszalin, dnia 2020-09-23

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część niniejszego dokumentu nie może być kopiowana jakąkolwiek techniką bez pisemnej zgody Pełnomocnika Prezesa ds. Systemu Zarządzania Jakością NMC-PE POLSKA Sp. z o. o.

ISO 9001:2015

Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Biuro

NMC-PE  Polska Sp. z o.o. 

ul. Wąwozowa 15

75-339 Koszalin

Godziny otwarcia

Pn-Pi: 7.0 – 17.00
So-N: Zamknięte

Zadzwoń

+ 48 94 347 01 do 05

Faks

+48 94 342 53 47

Email

serwis@nmc-pe.eu

Share This